top of page

NÁŠ TÝM

Náš příběh začal v roce 2023, kdy se na zahradě potkali přátelé Tomáš a Ondra. Společně se domluvili na založení Naší company, ve které propojí své zkušenosti v marketingu, webech a kreativě. Společně jim to náramně funguje. Každý je jiný, mají různé specializace a zkušenosti.

Cíl Naší company je spokojený a úspěšný klient. Vsázíme na slušnost a věříme, že upřímnost a dobré mezilidské vztahy jsou základním předpokladem pro oboustranně výhodný obchod. 

Duhový výbuch myšlenek
Tomáš Heller

Tomáš je náš kreativní ředitel. Specializuje se na marketingové strategie, brandovou komunikaci, vztahy s veřejností a řízení kreativní tvorby. Je také spoluzakladatel prvního Institutu Paměti národa a bývalý ředitel východočeské Paměti národa. Zkušenosti sbíral v komerční i neziskové sféře. Prošel si ale také šéfredaktorským křeslem v televizi. Řídil marketing ve start-upu i středně velké výrobní firmě.

Tomáš Heller

Ondřej Trkal

Ondra je náš technický ředitel a vývojář s bohatými zkušenostmi v programování. Svoji kariéru začal jako programátor specializující se na jazyk C#, což ho přivedlo k tvorbě výkonných desktopových aplikací. S postupem času však své dovednosti rozšířil na webové technologie a stal se schopným webařem, vývojářem moderních a uživatelsky přívětivých webových stránek. Jeho odborná rozmanitost mu umožňuje flexibilně přistupovat k různým projektům a hledat inovativní řešení.

Ondřej Trkal

Tereza Filipová

Terka je talentovaná mladá marketérka s láskou pro tvorbu a grafický design, plánování a koordinování akcí. Marketing ji uchvátil, když ho studovala na Erasmu ve Španělsku. Od té doby se v něm snaží vzdělávat a rozvíjet. Studuje také Juniorní akademii od #holkyzmarketingu. Zkušenosti má hlavně s organizací akcí (např. otevírá jako dobrovolník sběrné místo v rámci sbírky Krabice od bot) a tvořením prezentací v Canvě. V poslední době se také zajímá o tvorbu vizuálů pomocí AI.

Tereza Filipová

Tomáš Tomek

Tomáš nám pomáhá s tvorbou webů. V průběhu let se věnoval Photoshopu, psaní, programování a umělé inteligenci. Má mnoholeté zkušenosti ze softwarového vývoje. Všechny tyto rozmanité zkušenosti využije při tvorbě vašich stránek.

Tomáš Tomek

Filip Starý

Filip je grafický designér se zkušenostmi od malých firem, přes státní instituce až po mezinárodní firmy. Specializuje se na komplexní vizuální styly, loga, online grafiku a tiskoviny. V oboru se pohybuje už téměř deset let a prošel i studiem u osobností jako je například Karel Míšek. Filip je také schopný fotograf, a proto i tyto služby nabízí našim klientům.

Filip Starý

Markéta Minárová

Markéta k nám přišla z marketingové agentury, kde se za necelých 5 let naučila a vyzkoušela vše potřebné pro samostatnou práci. Zaměřuje se na digitální marketing a je expertkou na mailing. Díky jejímu vysokoškolskému vzdělání v oboru se stala také velmi schopným univerzálem a nepostradatelným členem Naší company.

Markéta Minárová

Veronika je naše seniorní marketingová specialistka s širokým přesahem. Pro naše klienty vytváří marketingové strategie, kampaně i textový a grafický obsah. Ve světě kreativního marketingu je jako ryba ve vodě, a proto se věnuje komplexnějším projektům.

Veronika Chán Wasserbauer

Michal Homola

Michal je náš videotvůrce. Strávil roky v komerčních televizích Prima a Seznam zprávy. Zkušenosti nabral také v reklamkách a v Paměti národa, kde už několik let spolupracuje jako střihač a hlavní kameraman východočeské Paměti národa. Video je pro něj životní poslání a spokojenost zákazníka ukazatelem dobře odvedené práce.

-

Michal Homola

Portrét Mirka Vobořila

Mirek s námi začínal jako klient, ale dobré vztahy nás nasměrovaly ke spolupráci. Jeho specializace je hudební design a reklamní znělky, které navrhuje na míru našim klientům. Díky Mirkovi nabízíme služby, které jiní neumí.

-

Mirek Vobořil

NÁŠ KONTAKT

Naše company s.r.o.

Název

+420 721 121 700

Telefon

Poběžovice u Holic 116, 534 01

Sídlo

196 31 162

IČO

C 51669 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Spisová značka

Právní informace

Naše sítě

  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page