top of page

Jak to vidí náš kreativní ředitel Tomáš Heller?

Aktualizováno: 2. 2.

Rozhovor se zakladatelem a kreativním ředitelem Naší company Tomášem Hellerem nám odhalil nejen historii a hodnoty Naší company, ale také co ho naplňuje a motivuje. Přesvědčte se sami o tom, že je Tomáš člověk na správném místě.


Jaká byla Tvoje cesta k založení Naší company?

Byla to zcela přirozená cesta. K podnikání mě to vždy táhlo, chtěl jsem pracovat na svém, svým způsobem. Když jsme s Ondrou Trkalem potkali další velmi schopné lidi, se kterými jsme si charakterově hned sedli, rozhodli jsme se realizovat náš sen a založili tak Naší company. Nabízí nám to možnost vybírat si své klienty stejně tak, jako si oni vybírají nás. Což je jeden z hlavních předpokladů pro to, aby mě spolupráce bavila a naplňovala.


Jaké klíčové hodnoty a silné stránky vidíš u Naší company?

Flexibilita, kreativita a profesionalita celého týmu, které se zkombinovaly se zkušeností. Jsme parta různých lidí, kterým jde o stejnou věc. Týmová chemie se promítá do výsledků práce. To mě těší a motivuje.


Na co kladeš největší důraz při komunikaci s klientem?

Jednoznačně co nejlépe navnímat potřebu značky, abych doporučil co nejlepší službu. Dobrá komunikace je klíčem k dobrému výsledku. Vím, že pokud se správně domluvíme a pochopíme, výsledek bude vždy vidět. Stejně tak důležité je pro mě aby to, co bylo kladeno za cíl na začátku, se zrealizovalo na konci. Klientovy cíle jsou našim cílem a táhneme za jeden provaz.


Co bys doporučil člověku/značce, který/á hledá marketingovou agenturu ke spolupráci?

Zaměřte se na dvě oblasti. První je ta odborná. Aby agentura uměla to, co slibuje a uměla to více než dobře. Druhá je ta osobní. I přes velkou odbornost je špatné, když nefunguje chemie mezi klientem a agenturou. Velkou roli hrají také osobní sympatie a důvěryhodnost. Musí si zkrátka všichni lidsky sednout.


Jaká oblast marketingu Tě nejvíce naplňuje a proč?

Baví mě brandová komunikace a marketingové strategie, hlavně plánovat celek na základě klientových potřeb a analýz. Rád také řídím kreativní tvorbu. Nejvíce mě ale vždy naplňovalo osobní setkávání a jednání. Věřím, že kvalitní obchod má etický přesah a neznám lepší pocit, než když jsou obě strany na začátku i ke konci spokojené. To je můj hnací motor v podnikání.


Co Tě motivuje v práci každý den?

Lidé kolem mě, zajímavé obchodní jednání a také dobré kafe, na které si buď společně zajdeme, nebo si ho dáme z našeho kávovaru. Považuji za velké životní štěstí, že se mohu každý den těšit do práce a že svou práci beru zároveň i jako poslání pomáhat jiným podnikatelů v jejich cestě.Tomáš Heller

Comments


NÁŠ KONTAKT

Naše company s.r.o.

Název

+420 721 121 700

Telefon

Poběžovice u Holic 116, 534 01

Sídlo

196 31 162

IČO

C 51669 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Spisová značka

Právní informace

Naše sítě

  • Facebook
  • LinkedIn

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Vaše zpráva

Jak na to?

01

Kontaktujte nás

Vyplněním jednoduchého formuláře nám dejte vědět, kdo jste a proč nás poptáváte.

02

Ozveme se zpět

Jakmile dotaz dorazí, ozveme se zpět. Cílem bude si vše ujasnit a domluvit si schůzku.

03

Domluvíme si setkání

Potkáme se ideálně tváří v tvář, případně online. Řeknete nám své očekávání, poznáme se a uvidíme zda přeskočí jiskra.

04

Dostanete nabídku

Po úspěšném osobním setkání vám navrhneme řešení a předložíme nabídku.

05

Rozhodnete se

Teď je řada na vás. Zvážíte nabídku a pokud vám bude vyhovovat, s radostí se pustíme do práce.

bottom of page